КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградські чиновники впорядкують систему дорожніх знаків

0

Виконком Кіровоградської міськради створить робочу групу по створенню системи дислокації дорожніх знаків найближчим часом.
Про це «Кіровоград.proUA.com» поінформували в прес-службі ради, повідомляючи про нараду в міського голови з цього приводу.

Як було зазначено на ній, до її складу увійдуть директор департаменту житлово-комунального господарства, директор департаменту побутового обслуговування, торгівлі, транспорту та зв’язку та представники ДАІ.

Водночас група розроблятиме й схему руху громадського транспорту.

За словами заступника міського голови Миколи Цуканова, обсяг робіт буде дуже великим, оскільки десятиліттями в системі розміщення дорожніх знаків панує хаос. Навіть спецпідприємство, яке за замовленням міської влади встановлює засоби регулювання дорожнього руху, не володіє інформацією про їхню кількість в місті. Іноді знаки з’являються з ініціативи окремих жителів чи суб’єктів господарювання, у багатьох належних місцях вони відсутні.

Як зазначив на нараді директор департаменту ЖКГ Віктор Кухаренко, доцільно створити спеціальний підрозділ, який би займався цими питаннями. Також є потреба в замовленні проектному інституту розробки єдиної системи дислокації дорожніх знаків, яка б відповідала чинній нормативно-правовій базі. Однак все це потребує значних коштів, яких тепер бракує.

Тож учасники наради дійшли висновку, що необхідно створити робочу групу, яка сама розробить єдину систему розташування дорожніх знаків.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus