КРОПИВНИЦЬКИЙ

На 4,8% збільшилися обсяги промвиробництва на Кіровоградщині за 11 місяців

0

На 4,8% збільшилися обсяги промислового виробництва на Кіровоградщині за січень–жовтень 2008 року порівняно із відповідним періодом минулого року.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в головного управлінні статистики в Кіровоградській області.

За його інформацією, за вазаний період обсяги продукції зросли у добувній промисловості на 6,6%, а також у всіх галузях переробної промисловості (крім оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, машинобудування, хімічної та нафтохімічної промисловості), у виробництві харчових продуктів (напоїв та тютюнових виробів виробництво зросло на 2,6%, олії та тваринних жирів — на 19,5%, інших харчових продуктів — на 16,6%). У легкій промисловості приріст продукції склав 7,9%, що досягнуто за рахунок зростання обсягів у виробництві одягу, хутра та виробів з хутра, де випуск продукції збільшився на 12,2%.

Характеризуючи ситуацію, що склалася в сільському господарстві, в управлінні зауважили на тому, що загалом за січень–жовтень 2008 року в області збільшилися обсяги виробництва сільгосппродукції у 1,5 раза.
Однак, свідчить статистика, зменшився обсяг виробленої продукції у жовтні цього року в хімічній та нафтохімічній промисловості на 24,5%, а також у машинобудівній галузі на 5,8%.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus