КРОПИВНИЦЬКИЙ

Щоб ліквідувати заборгованість із зарплат, міськрада Кіровограда відкоригувала бюджет

0

Кіровоградська міська рада затвердила скорочення видатків по загальному та спеціальному фондах міського бюджету з метою усунення заборгованості із заробітної плати перед працівниками бюджетних галузей.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі, інформуючи про останню сесію ради.

За її інформацією, депутати підтримали пропозицію про зменшення видатків, що передбачає відмову від підвищення заробітної плати працівникам галузей освіти та охорони здоров’я, скорочення видатків на програми житлово-комунального та дорожнього господарств, фінансування апарату виконавчих органів міської ради, припинення фінансування програми соціального захисту населення.

Як повідомили в прес-службі, під час обговорення змін до бюджету начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова поінформувала, що станом на 1 грудня нинішнього року міський бюджет через загальну фінансову кризу недовиконується на 16,7 мільйона гривень. Через це виникла заборгованість із заробітної плати перед працівниками бюджетних галузей у розмірі 10 мільйонів гривень. Реагуючи на цю негативну ситуацію, Державне казначейство призупинило фінансування бюджетних установ до погашення цієї заборгованості через зміни до міського бюджету.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus