КРОПИВНИЦЬКИЙ

Заклади культури Кіровограда на 85% виконали зауваження органів державного пожежного нагляду

0

Заклади культури Кіровограда на 85% виконали зауваження органів державного пожежного нагляду, повідомили «Кіровоград.proUA.com» в прес-службі ГУМНС в області.

Зокрема,  інспектори ДПН відзначили, що керівники обласного художнього музею та бібліотеки імені Гайдара серйозно поствилися до усунення протипожежних недоліків, зазначені у приписі державного пожежного нагляду раніше.

Проте після рейдової планової перевірки в закладах культури області працівники МНС дійшли і до висновку, що посадовими особами місцевих органів виконавчої влади, самоврядування та управління культури й туризму облдержадміністрації неналежним чином приділяється увага питанням пожежної безпеки.

За інформацією прес-служби, на 81 % об’єктів області, що перевірялися, не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій та не встановлено протипожежні двері.
Значний відсоток складають і порушення щодо монтажу автоматичних пожежних сигналізацій, які знаходяться в непрацездатному стані й обслуговуються організаціями, що не мають відповідної ліцензії.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus