КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Голованівському районі з початку року на громадських роботах працювало 870 безробітних

0

Понад 870 незайнятих громадян Голованівського району працювало на громадських роботах за 156 договорами з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності та господарювання.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в обласному центрі зайнятості.

У першу чергу за сприяння служби зайнятості організовувалися громадські роботи, що мають соціальне значення для територіальних громад. Зокрема, проводилися роботи з благоустрою населених пунктів; в селах упорядковувалися кладовища; проводилась розчистка зелених насаджень уздовж доріг; надавалися соціально-побутові послуги непрацездатним громадянам похилого віку, особам із обмеженими фізичними можливостями, ветеранам Великої Вітчизняної війни; в місцевій бібліотеці виконувались роботи з відновлення бібліотечного фонду.

За рахунок коштів місцевого бюджету впорядковано лісосмугу вздовж дороги смт. Голованівськ – с.Вербове, приведено в порядок центральне кладовище в Голованівську.

За кошти роботодавців незайняті громадяни впорядковували території підприємств, виконували вантажні роботи, різноманітні підсобні та сільськогосподарські роботи на ЗАТ «Ятрань» (керівник – І.Кравчук), АФ «Весна» (А.Муштін), ФГ «Витязь» (В.Лінчевський), СТОВ «Манжурка» ( В.Осадчук), СТОВ «Троянське» (М.Григорчак), ФГ «Родючість» (О.Яніцький).

Близько 300 осіб із 870-ти в подальшому працевлаштовані на постійне місце роботи.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus