КРОПИВНИЦЬКИЙ

Притік інвестицій на Кіровоградщині зменшився

0

За 9 місяців 2008 року в Кіровоградській області освоєно 551,2 млн. грн. інвестицій в основний капітал (капітальних вкладень), що на 1,5% менше порівняно з відповідним періодом 2007 року.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в облстатуправлінні.

За його інформацією, одним із найбільш вагомих джерел фінансування інвестицій в основний капітал у січні–вересні 2008 року були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 65,5% усіх капіталовкладень.

Пріоритетними напрямами інвестування є промислове виробництво, у яке спрямовано майже половину загального обсягу капіталовкладень. При цьому 81% цих вкладень здійснено підприємствами переробної промисловості, серед яких інвестиційно привабливими залишилися підприємства з виробництва харчових продуктів та напоїв, зазначили в облстатуправлінні.

Окрім цього, відзначають статистики, активно інвестуються ті сфери економіки, які гарантують більш швидку оборотність капіталу. Так, на розвиток торговельних підприємств направлено на 17,8% більше капітальних вкладень, порівняно з відповідним періодом 2007 року.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus