КРОПИВНИЦЬКИЙ

Масові порушення бюджетного законодавства на Кіровоградщині виявила прокуратура області

0

Порушення бюджетного законодавства в області мають масовий характер і негативно позначаються на економіці області й погіршують соціальний захист її мешканців.

Про це повідомила «Кіровоград.proUA.com» прес-служба прокуратури Кіровоградської області, інформуючи про висновки перевірки додержання вимог бюджетного законодавства в регіоні.

За її інформацією, всупереч вимогам Бюджетного кодексу України рішенням Олександрійської міськради змінено функціональну класифікацію видатків та надано дотацію ПП «Олександрія-водоканал» у розмірі 350 тис. грн. за рахунок захищених статей бюджету, які передбачалися на виплату зарплати працівникам бюджетних установ.

Як зазначено в інформації, також виявлено факт незаконних зборів та надання пільг при формуванні бюджетів Олександрійською міськрадою. Вона звільнила від сплати державного мита низку приватних підприємств, що надають комунальні послуги. За результатами розгляду протесту прокурора району рішення ради приведено у відповідність до вимог законодавства.

Також порушили вимоги законодавства при зарахуванні до місцевих бюджетів коштів від сплати штрафів, що накладаються органами центральної влади і повинні спрямовуватися виключно до держбюджету, посадовці Онуфріївської селищної ради. Всупереч вимогам закону до загального селищного бюджету зараховано доходи від штрафів, які накладались органами ДАІ на загальну суму 2,5 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури.

Аналогічні порушення виявлено Світловодським міжрайонним прокурором у Власівський сільській раді та внесено подання, за яким до відповідальності притягнуто винну посадову
особу, а незаконно зараховані кошти повернуто до державного бюджету.


Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus