КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді відкрилася виставка творів Анатолія Дворського, більшість з яких жодного разу не демонструвалися

0

Персональна виставка члена Національної Спілки художників України Анатолія Дворського відкрилася у Кіровоградському обласному художньому музеї.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в дирекції музею.

За інформацією співробітників музею, до експонування представлено 55 робіт, переважно нові твори, які досі не виставлялись.

А. Дворський активно експериментує з різними техніками. Коло мистецьких інтересів художника складають живопис, графіка, різьблення по дереву, монументальне мистецтво, кераміка, скло, акрил, метал. У формотворчих пошуках є відчутним вплив західноукраїнської та східноєвропейської модернових традицій кін. ХІХ - поч. ХХ ст.

Дворський Анатолій Михайлович народився 13 червня 1948 року в с. Мечиславка Ульяновського району Кіровоградської області. В 1964 році вступив до Київського художньо-промислового технікуму (відділ художнього конструювання предметів легкої промисловості та електропобутових виробів). У 1976 році закінчив факультет художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва. Після навчання працював у Кіровоградському художньо-виробничому комбінаті. Член Національної спілки художників України. Лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства ім. О. Осмьоркіна 2007 року.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus