КРОПИВНИЦЬКИЙ

На 2,3 млн. грн. майна вилучили правоохоронці з використанням матеріалів Держкомфінмоніторингу України на Кіровоградщині

0

На 2,3 млн. грн. майна вилучили правоохоронці правоохоронці з використанням матеріалів Державного комітету фінансового моніторингу України в Кіровоградській області, повідомив «Кіровоград.proUA.com» начальник відділу Юрій Медведєв.

За його інформацією, загалом по 19 узагальнених матеріалах або порушено кримінальні справи, або вони розглядаються в рамках кримінальних справ, порушених раніше. Накладено арешт на майно на суму 2 мільйони гривень.

Юрій Медведєв зазначив, що завдяки спільним діям державних органів було виявлено та усунуто ряд порушень у сфері боротьби з відмиванням злочинних доходів. Зокрема, на підставі інформації регіонального відділу Держфінмоніторингу в області, головним управлінням економіки облдержадміністрації виявлено та усунуто порушення ліцензійних умов одним із гральних закладів міста Олександрії.

Крім того, внаслідок отриманої від регіонального відділу інформації, це саме управління провело перевірку діяльності двох гральних закладів. Факти порушення законодавства підтвердились, тому ці суб’єкти підприємництва були позбавлені ліцензії на право провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів і гральних закладів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus