КРОПИВНИЦЬКИЙ

Олександрійська міськрада повідомила президенту про загрозу національній безпеці в «комунально-тарифній» сфері

0

Депутати Олександрійської міськради вважають за необхідне скликати спеціальну нараду СНБО, на якій розглянути проблему цінової політики у сфері житлово-комунальних послуг.

Про це повідомляє олександрійське Інтернет-видання alnet.com.ua.

В його інформації йдеться про те, що депутати ради прийняли звернення до Президента України щодо підвищення цін на енергоносії.

В документі підкреслено, що «підвищення ціни на енергоносії, зокрема газ, призвело до значного погіршення ситуації на підприємствах тепло-, водопостачання в Олександрії, яка в перспективі може спричинити стагнацію житлово-комунальної сфери в місті й аварій техногенного характеру».

Підвищення цін на газ й інші енергоносії, пише видення, вже принесли багатомільйонні збитки підприємству «Теплокоммуненерго» унаслідок того, що тарифи розраховувалися виходячи з попередніх цін на газ. Фінансовий тягар перекладається на населення й комунальне підприємство «Теплокоммуненерго».

Міська рада вважає, що «існуюча цінова політика на енергоносії може привести до поглиблення економічного і соціально-політичної кризи й складає загрозу національній безпеці, а тому необхідно скликати спеціальну нараду РНБО, на якій розглянути комунально-тарифне питання».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus