КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кращим депутатам місцевих рад підкинули грошенят

0

Кращі представники місцевого самоврядування області отримали почесні грамоти та грамоти Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України з цінними подарунками, а також почесні грамоти обласної державної адміністрації і обласної ради з грошовими винагородами та грамоти обласної профспілки працівників державних установ з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування вчора, 4 грудня.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в управлінні з питань преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

Голова облради Микола Сухомлин назвав приклади організаційної діяльності сільських та селищних рад, керівники яких найкраще дбають про благополуччя жителів територіальної громади та створення гідних умов проживання на території своїх населених пунктів. Свідченням хорошої діяльності окремих народних обранців є численні подяки від виборців, які надходять до обласної ради.

Микола Сухомлин подякував усім, хто в різні роки займав посади голів обласної ради і докладав максимум зусиль для розвитку рідного краю.

Голова облдержадміністрації Василь Моцний, звертаючись до присутніх на урочистостях, підкреслив, що завдяки спільній роботі, взаємопорозумінню, концентрації зусиль обласної ради та облдержадміністрації цього року дуже багато зроблено для соціально-економічного розвитку Кіровоградщини.

Спільно вжиті заходи, за словами Моцного, дали змогу Кіровоградщині за підсумками січня-вересня 2008 року посісти в загальнодержавному рейтингу розвитку областей третє місце.

Указ про відзначення Дня працівників місцевого самоврядування 7 грудня Президент України підписав у 2000 році.

На сьогодні в Кіровоградській області діє 439 рад різних рівнів, до яких обрано більше 8 тисяч депутатів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus