КРОПИВНИЦЬКИЙ

Березкін пообіцяв узяти художницю-інваліда Настю Шкоду до себе на роботу. Моцний проконтролює

0

Кіровоградський бізнесмен Станіслав Березкін пообіцяв влаштувати художницю зі Знам’янки Анастасію Шкоду на роботу під час відкриття виставки художниці у Кіровоградському обласному художньому музеї.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в управлінні з питань преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

На відкритті виставки відбулося особисте знайомство Насті та Станіслава Березкіна, який нинішнього літа, після звернення до нього за допомогою, повністю оплатив лікування дівчини у кримському санаторії для людей з ушкодженням опорно-рухової системи. Вражений обдарованістю Насті та її стійкістю, Станіслав Березкін пообіцяв взяти дівчину на роботу, зазначивши, що йому такі талановиті люди дуже потрібні.

Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний запевнив, що відступити бізнесмену від даного слова не дасть і обов’язково привітає Настю з першою зарплатою.

Нагадаємо, виставка творів Анастасії Шкоди відкрилася у Кіровоградському обласному художньому музеї.

Анастасія Шкода є нащадком відомого українського поета Тараса Шевченка.

2005 року під час шкільної екскурсії в заповіднику-музеї І.К. Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія» із Анастасією стався нещасний випадок – на 14-річну дівчину впав цегляний стовп. Дівчина отримала тяжку травму хребта та легень. Ще на лікарняному ліжку Анастасія продовжила малювати, створила власну оригінальну техніку виконання картин.

Через рік у санаторії фактично на очах у дівчинки від інсульту помирає її мати. Вона залишається повною сиротою, але це не зламує Настю. Вона продовжує опановувати шкільний курс на дому, продовжує свої пошуки в мистецтві, фізично реабілітується в санаторіях та реабілітаційних центрах.

Станіслав Березкін − відомий кіровоградський бізнесмен, голова Наглядової ради ЗАТ «Креатив».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus