КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградців попереджають про небезпеку розповсюдження африканської чуми свиней

0

Про небезпеку розповсюдження африканської чуми свиней в Кіровограді попереджає начальник управління ветеринарної медицини обласного центру Анатолій Яніцький, поінформували «Кіровоград.proUA.com» у прес-службі міськвиконкому.

За повідомленням головного ветеринара Кіровограда, осередки захворювання зафіксовано на території Російської Федерації (Ставропольський та Краснодаський краї, Чеченська республіка й республіка Дагестан), де раніше вірусу не спостерігалось, а тому існує велика загроза занесення хвороби на територію України.

По території Кіровоградської області, звернув увагу начальник управління, пролягають автомобільні та залізничні шляхи, якими здійснюються вантажні та пасажирські перевезення з інших країн, у тому числі Росії, що створює небезпеку занесення збудника в нашу область. Не меншу загрозу створюють і дикі свині, птиця, гризуни, комахи, які без особливих перешкод можуть мігрувати через будь-які рубежі й переносити збудника хвороби.

Нагадаємо, що цього тижня в Олександрії на засіданні протиепізоотичної комісії визначили план заходів щодо запобігання виникненню в місті африканської чуми свиней.


Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus