КРОПИВНИЦЬКИЙ

КРУ встановило, що «Світловодський комбінат твердих сплавів і тугоплавких металів» збитковий через порушення фінансової дисципліни

0

Контрольно-ревізійне управління в Кіровоградській області встановило фінансові порушення на державному підприємстві «Світловодський комбінат твердих сплавів і тугоплавких металів», які призвели до збитків.

Про це «Кіровоград.proUA.com» поінформували в прес-службі управління.

В повідомленні зазначено, що до недотримання фінансової дисципліни призвели наступні чинники. Низька завантаженість потужностей спричинила до збільшення собівартості продукції, і, як наслідок, до зниження конкурентоспроможності підприємства. Реалізація продукції за ціною нижче від собівартості лише протягом І півріччя 2008 року призвела до недоотримання доходів підприємством на 98 тис. грн.

Поряд із цим, за відсутності обігових коштів, зазначили в управлінні, керівництвом не вжито заходів щодо погашення простроченої дебіторської заборгованості за поставлену продукцію та надані послуги, яка станом на перше липня поточного року складала 608 тис. грн. Така ситуація негативно впливає на виплату заробітної плати та призводить до збільшення заборгованості, яка момент ревізії становила 623 тис. грн. Крім цього, підприємством в порушення вимог Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» працівникам ще й не доплачено коштів на загальну суму 139 тис. грн.

Також в інформації зазначається про недостатній контроль із боку керівництва державного підприємства за станом збереження основних засобів товарно-матеріальних цінностей. Про це свідчать недостачі на об’єктах незавершеного будівництва мережі зв’язку — 168,9 тис. грн., мережі водопроводу — 285,8 тис. грн. та протиерозійних захисних споруд — 158,8 тис. грн. А не проведення обов’язкової індексації балансової вартості житлового будинку призвело до заниження вартості активів на 1,1 млн. грн.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus