КРОПИВНИЦЬКИЙ

Антимонопольний комітет оштрафував операторів ринку дизпалива на Кіровоградщині

0

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «ТД «Континіум-Галичина» в особі Черкаської філії та ВАТ «Концерн Галнафтогаз» в особі Кіровоградської філії на 60 тис. грн. загалом за антиконкурентні узгоджені дії.

Таке рішення прийнято за результатами виїзного засідання Комітету, повідомили «Кіровоград.proUA.com» у прес-службі АМКУ.

Як встановив Комітет, зазначені оператори, маючи достатні запаси пального, одночасно і до однакового рівня підвищували роздрібні ціни на дизпальне, що реалізується на АЗС у Кіровограді.

За результатами розслідування Комітет не виявив обґрунтованих підстав для вчинення операторами таких дій. Адже компанії мають різні закупівельні ціни та витрати, застосовують різні торговельні надбавки.

«Дії операторів, які працюють на регіональному ринку пального під брендами «WOG» та «OKKO» були не випадковим збігом обставин, а спланованим кроком, що призвело до ретельного антимонопольного розслідування. І лише сприяння розгляду справи, визнання неправомірної поведінки, нетривалий період порушення та, зрештою, зниження цін на дизпальне врятувало компанії від більш жорстких санкцій», – прокоментував прийняте рішення Перший заступник Голови Антимонопольного комітету України Юрій Кравченко.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus