КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровоградській колонії №6 відкрили церкву

0

Освячення Української Православної Церкви, збудованої на території Кіровоградської виправної колонії управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань в Кіровоградській області (№6), відбулося сьогодні, 2 грудня.

Про це повідомляє «FOTOINFORM».

У 2004 році на території житлової зони Кіровоградської виправної колонії №6 за участі Голови Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина, Єпископа Кіровоградського і Олександрійського Пантелеімона, священнослужителів Кіровоградського єпархіального управління протоієрея УПЦ Євгенія Жабковського, настоятеля храму преподобного Максима Сповідника (с. Суботці) було освячено місце під будівлю Української Православної Церкви на місці каплички.

Наприкінці 2007 року спільними зусиллями керівництва установи та представників Української Православної Церкви відбулося завершення будівництва Української Православної Церкви. Також прийнято рішення освятити церкву іменем Святого Мученика Романа.

Усього в установах виконання покарань Кіровоградщини проводять духовно-просвітницьку роботу представники 7 релігійних конфесій, організацій та церков.

Відповідно спільних Угод щодо співпраці, в установах області душпастирську роботу із засудженими та особами, узятими під варту, проводять 37 представників різних релігійних організацій, які закріплені за кожною установою області.

Загальна чисельність віруючих засуджених, які постійно беруть участь у душпастирській роботі, становить 350 чоловік.

В установах кримінально-виконавчої служби Кіровоградської області діє 8 культових релігійних споруд.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus