КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко порадував оптимістичним прогнозом: наступний рік буде найскладнішим з останніх дев’яти років

0

Президент Віктор Ющенко прогнозує падіння української економіки наступного року на 3%.

Про це він сказав в ефірі каналу ICTV.

Цю цифру Президент назвав «оптимістично оптимальною», відмітивши, що падіння економіки прогнозують у всьому світі, у тому числі і в ЄС.

При цьому він закликає утримати наступного року соціальні стандарти на рівні нинішніх. «2009 рік буде непростим, буде, можливо, найскладнішим, за останні 8-9 років. Основою соціальної політики повинна стати теза не погіршити те, що ми маємо, не погіршити положення лікаря, студента, солдата», - заявив Президент.

Він підкреслив, що для подолання кризи необхідно вжити багато заходів, у тому числі і поліпшити інвестиційний клімат. «Коли приходить фінансова криза, то фінансів не стає менше. Треба зробити все, щоб хоч частина інвестицій знову почала поступати», - закликав Голова держави.

Також Ющенко відзначив, що кризу неможливо буде подолати, якщо не змінити підходи до бюджетної політики. «Вам ніхто не скаже, що бюджет не буде виконаний, але чому нас так лихоманить. Давайте поглянемо: у січні місяці уряд проводить безпрецедентну витратну політику, що витрати за січень ростуть на 70%, номінальна зарплата росте на 43%, а реальна - лише на 8,3%. Здавалося, скільки грошей укинули, а одержали найбільш низький коефіцієнт користі», - відзначив Президент.

Таким чином, на його думку, уряд простимулював інфляцію, яку спробував зупинити через жорстку монетарну політику, яка призвела до припинення видачі кредитів, девальвації гривні.

Президент сказав, що вважає основним завданням для парламенту найближчим часом ухвалення держбюджету на 2009 рік і ряду законів антикризового характеру. «Грудень 2008 року я б хотів присвятити тому, щоб в українському парламенті знайти союзників для реалізації тих завдань, які відносяться до двох ключових позицій: А - бюджет 2009. Для мене це, можливо, буде найбільш складний документ в нашій історії, оскільки він багато що вимагає з боку політичних сил, можливо, багато що забути з того популістського, чого набрався він за ці роки, і особливо за останні роки зокрема», - заявив Президент.

Крім того, Ющенко пропонує прийняти ще 20 антикризових законів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus