КРОПИВНИЦЬКИЙ

У губернатора помітили, що на деяких підприємствах є проблеми

0

Заваллівський графітовий та Побузький феронікелевий комбінати, ВАТ «Червона зірка» та «Гідросила-груп», підприємства вугільної галузі міста Олександрії та КГЗКОР є найбільш проблемними промисловими підприємствами області.

Про це заявив голова Кіровоградської облдержадміністрації Василь Моцний під час наради вчора, 1 грудня, повідомили «Кіровоград.proUA.com» в управлінні з питань преси та інформації ОДА.

«Ми поки що зберігаємо темпи перевиконання планових показників у сферах економіки області, проте вже є проблеми на окремих підприємствах», − сказав губернатор.

За словами начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Юрія Вольського, у листопаді 2008 року промислової продукції вироблено орієнтовно на 459 мільйонів гривень. Це поки що попередні дані, згідно з якими темп приросту в галузі за місяць повинен скласти близько 104 %.

Нагадаємо, 7 промислових підприємств Кіровоградщини зупинилися, а 11 скоротили обсяги виробництва у зв’язку з фінансовою кризою.

На сьогоднішній день заводи «Червона зірка», «Гідросила», олександрійська фірма «Віра-сервіс» та багато інших підприємств практикують неповний робочий тиждень і відміняють виплати матеріальних заохочень. В інших комерційних установах також згортаються соціальні програми і знижуються зарплати.

На деяких підприємствах скорочують робітників. За даними «Кіровоград.proUA.com», за останній час на Кіровоградщині роботу втратили понад 1600 чоловік.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus