КРОПИВНИЦЬКИЙ

Економіка області ще зберігає темпи, але відрахування до бюджетів зменшуються

0

Темпи перевиконання планових показників в економіці області зберігаються, проте окремі  підприємства вже переживають труднощі.

Цю інформацію оприлюднив під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів  голова облдержадміністрації Василь Моцний, повідомила «Кіровоград.proUA.com» прес-служба адміністрації.

Зокрема, мають місце скорочення виплат бюджетоутворюючих податків і зборів, деякі підприємства зменшили заробітну плату та розпочали скорочення працівників.

Серед найбільших проблемних підприємств керівник області назвав Заваллівський графітовий та Побузький феронікелевий комбінати, ВАТ «Червона зірка» та «Гідросила-груп», підприємства вугільної галузі міста Олександрії та КГЗКОР.

За інформацією начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Юрія Вольського, в листопаді цього року промислової продукції вироблено орієнтовно на 459 мільйонів гривень. За цими попередніми даними, темп приросту в галузі за місяць повинен скласти близько 104 %.
Проте, внаслідок фінансової кризи в галузі виникло чимало проблем. Труднощі зі збутом продукції провідними підприємствами галузі призвели до неповного використання виробничих потужностей і, відповідно, до скорочення кваліфікованих кадрів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus