КРОПИВНИЦЬКИЙ

Вітренко стала опозиційним прем’єр-міністром

0

Прогресивна соціалістична партія України, партія «Київська Русь» і Партія відродження українського села створили альтернативний «опозиційний Кабінет Міністрів» на чолі з лідером ПСПУ Наталією Вітренко.

Про це на прес-конференції повідомила сама Вітренко, передають «Українські новини».

Зокрема, вона зайняла посаду прем’єр-міністра, лідер «Київської Русі» Павло Баулін – посаду міністра закордонних справ, лідер Партії відродження українського села Олександр Єрохін - посаду міністра аграрної політики, голова всеукраїнської профспілкової організації «Конфедерація трудящих» Володимир Марченко - посаду міністра праці і соціальної політики.

В цілому, в «уряді» зайнято 16 посад.

Вітренко розраховує на те, що представники інших лівих партій також увійдуть до складу новоствореного «уряду» і зможуть зробити цінний внесок до його діяльності.

Новоутвореним «урядом» запропонований ряд заходів з розвитку України і виходу її з економічної кризи. Зокрема, пропонується вихід України з Міжнародного валютного фонду і Світової організації торгівлі, входження до Єдиного економічного простору і в його рамках - відмова від долара в міждержавних розрахунках і перехід на нову валюту ЄЕП, а також створення системи колективної безпеки ЄЕП.

В економічній і соціальній сферах пропонується введення безкоштовного харчування для сімей, чий сукупний дохід нижчий за сукупний прожитковий мінімум, заборона на виробництво і продаж продуктів, що містять генетично модифіковані організми, пріоритетний розвиток вугільної галузі і масштабне впровадження геліоаеробаричних теплоелектростанцій.

Вітренко підкреслила, що світова фінансова криза і криза в Україні є наслідком порочності ліберальної системи економічного розвитку, про що неодноразово попереджала і сама Вітренко, і класики марксизму.

«11 жовтня 1995 року з такою альтернативою, з програмою недопущення економічної катастрофи я виступала з трибуни парламенту... Криза вибухнула, як ми і попереджали, а до нас 150 років тому про це попереджав Карл Маркс», - сказала вона.

Вітренко підкреслила, що тільки відмова від ліберальних реформ може врятувати Україну у важких умовах, що склалися.

Нагадаємо, Партія регіонів створила «опозиційний Кабмін» після формування Кабінету Міністрів на чолі з прем’єром Юлією Тимошенко. «Опозиційний Кабінет Міністрів» веде моніторинг рішень уряду.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus