КРОПИВНИЦЬКИЙ

Середня зарплата в області протягом місяця зменшилася

0

Реальна заробітна плата в Кіровоградській області в жовтні порівняно з вереснем зменшилась на 0,2% (при збільшенні індексу споживчих цін на 1,6%). Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в  Головному управлінні статистики в Кіровоградській області.

Проте номінальна заробітна плата, нарахована штатному працівникові у жовтні 2008 р., порівняно з відповідним періодом минулого збільшилася на 29,7% і становила 1543 грн.. Це в 2,3 раза перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (669 грн.).

Найвищий рівень оплати праці у жовтні 2008р.зафіксовано в галузі авіаційного транспорту, де заробітна плата працівників удвічі перевищила середній показник по області.

За інформацією облстатуправління, нижчим на 18,9–60,5% від середнього в регіоні рівня розмір зарплатні — у працівників сфери охорони здоров`я, культури та мистецтва, початкової загальної освіти, готелів та ресторанів, роздрібної торгівлі, серед деревобробних підприємств та в підприємств легкої промисловості.

Середній розмір оплати праці штатних працівників перевищував прожитковий мінімум для працездатної особи в усіх містах та районах. Проте лише в п`яти з них заробітна плата перевищувала середню в області.

Як зазначили в управлінні, найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в Новгородківському районі (1187 грн.).

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus