КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Ощадбанк» ліквідує філію в Новоукраїнці для покращення роботи

0

«Ощадбанк» ліквідує філію в Новоукраїнці, реорганізувавши її у територіально відокремлене безбалансове відділення (ТБВБ).

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив заступник начальника Кіровоградського обласного управління ВАТ «Ощадбанк» Дмитро Дряпак.

За його словами, ці заходи покликані підвищити ефективність, мобільність і оперативність роботи відділення. Таким чином кіровоградське управління банку впроваджуватиме дворівневу систему управління своїми підрозділами.

Від також зауважив, що це не позначиться на кількісному складі працівників установи, тобто, скорочень штатів не буде. «Політика банку навпаки передбачає подальше розширення й розвиток, а не скорочення філій. Ми не ліквідуємо жодної з-поміж них, навіть якщо там працює лише один касир,» — підкреслив Дмитро Дряпак.

Як повідомлялося раніше, правління Державного Ощадного банку прийняло рішення ліквідувати 5 філій фінустанови, реорганізувавши їх у відділення. Реорганізовані будуть відділення в Білогорському (АРК), Хмільнику (Вінницька область), Новоукраїці (Кіровоградська область) і Каланчаку та  Білозерці (обидва — Херсонська область).

Довідка: Станом на 1 липня чисті активи "Ощадбанку" склали 23 671,9 млн. гривень, кредитний портфель — 12 918,0 млн. гривень, власний капітал — 2 378,3 млн. гривень. Січень-червень банк закінчив з чистим прибутком 180,184 млн. гривень, за 2007 рік отримав прибуток 207,181 млн. гривень. 100% акцій відкритого акціонерного суспільства "Ощадбанк" знаходиться в державній власності.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus