КРОПИВНИЦЬКИЙ

Через «Укртелеком» мобільні оператори можуть підняти тарифи

0

Через «Укртелеком» мобільні оператори можуть підняти тарифи

Держоператор фіксованого зв’язку «Укртелеком» має намір удвічі збільшити ставку інтерконекта (міжоператорської плати, яка стягується за здійснення дзвінків з мережі однієї компанії в мережу іншої), що може спричинити підвищення тарифів операторами мобільного зв’язку. Про це повідомляє proUA.

Як повідомив заступник голови правління з питань маркетингу і продажу послуг «Укртелекому» Ігор Сиротенко, зараз вхід у фіксовану мережу коштує 25 копійок за одну хвилину розмови. За його словами, мобільні оператори беруть за таку ж послугу удвічі більшу суму - 50 копійок.

За словами Сиротенка, раніше низьку ставку інтерконекта для держкомпанії встановила Нацкомісія з питань регулювання зв’язку (НКРЗ). «Це було, коли «Укртелеком» мав монополію на ринку міжміського зв’язку. Сьогодні наша компанія не є монополістом, тому ставку інтерконекта ми змінимо. Ми хочемо зробити її симетричною», - пояснив він. Згідно з українським законодавством, розрахунки між операторами не регулюються державою, і ставка інтерконекта є результатом домовленості між операторами.

Про підвищення у два рази вартості доступу до своєї мережі «Укртелеком» повідомив мобільних операторів листом, що датується 7 листопада. Про це розповіли декілька учасників ринку.

Коментуючи ситуацію, що виникла, представники мобільних операторів вважають, що дії «Укртелекому» необґрунтовані, при цьому відзначаючи, що є дуже велика вірогідність того, що підвищені ставки інтерконекта доведеться нівелювати підвищенням тарифів.

Експерти вважають, що єдиним важелем впливу на «Укртелеком» для операторів є Антимонопольний комітет (АМКУ). Хоча в НКРЗ вважають, що «Укртелеком» не є монополістом, тому комісія не може застосувати до нього санкції. «На ринку інтерконекта ’Укртелеком’ не є монополістом», - переконана член НКРЗ Людмила Артюшенко.

«Але якщо оператори вважають, що ’Укртелеком’ використовує неконкурентні методи, порушуючи законодавство, нехай звертаються до нас, і ми розглянемо їх звернення», - говорять в прес-службі АМКУ.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus