КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградські школярі обирають математику та історію України

0

Третього березня закінчується реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це на прес-конференції у міськвиконкомі повідомила Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради.

А розпочалася реєстрація ще 1 грудня і на сьогоднішній день вже 80% випускників-одинадцятикласників заявили про своє бажання взяти участь у тестуванні.

“Цього року випускники можуть вибирати 5 із 7 предметів, українська мова та література при цьому є обов`язковими, - повідомила Лариса Костенко. – Наразі відомо, що більше 50% учнів обрали для незалежного оцінювання математику та історію України”.

За словами Лариси Костенко, відбулися зміни і в організації навчального процесу. Нинішні випускники навчатимуться до 1 травня, а вже з 6 травня розпочнеться тестування, першою стане історія України, останньою, 5 червня – хімія.

Наразі управління освіти Кіровоградської міської ради подало пропозиції щодо розміщення пунктів тестування на базі 8 навчальних закладів міста. Цей список уточнюється і затверджується. А з часом кожен учень отримає запрошення на тестування, де і буде вказана адреса того чи іншого пункту.

Новинка 2009 навчального року – результати незалежного оцінювання будуть рахуватися, як результати державної підсумкової атестації. Але виключно у випадку спів падання предметів. Про це також на сьогоднішній прес-конференції повідомила Лариса Костенко. За її словами, планується, що результати тестувань будуть оголошені до 22 червня і до 27 червня надіслані безпосередньо випускникам. До речі, результати тестів можна буде оскаржити. Для окремих категорій, я к і в минулому році, відбудеться додаткова сесія.

Оскільки цього року випускники навчатимуться до 1 травня, а далі, потягом місяця, йтимуть безкоштовні консультації у школах, то останні дзвоники відбудуться 29-30 травня. А випускні бали відбуватимуться вже після 23 червня.

Лариса Костенко також відмітила, що на зовнішнє незалежне тестування учні не мають права запізнюватися, бо в такому випадку вони не будуть допущені. Кожен з випускників повинен мати при собі посвідчення особи: паспорт громадянина України, свідоцтво про народження чи довідку з закладу, що посвідчує особу дитини.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus