КРОПИВНИЦЬКИЙ

Сплачувати готові, знати б, за що

0

Вартість власне газу в собівартості послуг на тепло на кіровоградських теплопостачальних підприємствах не перевищує 50 відсотків.

Проплати населення за ці послуги не перевищують вісімдесяти відсотків. А ще ж борги! Отже, виникає реальна загроза відключення газу. Висновок один — треба збільшувати тарифи. От тільки що, в цьому разі, фінансуватимуть збіднілі й без того люди? Куди йдуть решта 50 відсотків, закладених в ціну на тепло, — не знає ніхто. Навіть обласна державна адміністрація не має реальної цифри проплат (чи заборгованості) населення за тепло. Як зазначає заступник голови облдержадміністрації Василь Сибірцев, таку інформацію доводиться діставати правдами-неправдами із різних джерел. Про справжній стан справ мала б знати місцева влада, адже теплопостачальні підприємства Кіровоградщини є комунальною власністю. Щоправда, деякі з них, як-то — в Кіровограді, передані в оренду. Тож хто має забезпечити прозорість і ефективність їхньої роботи, або ж розірвати угоди оренди — запитання риторичне. Як і те, хто, врешті-решт, повинен захищати інтереси громади?

І якщо тарифи й збільшувати, то на скільки? Адже, якщо в собівартості тепла ціна газу — менше половини, то реальна оплата за газ збільшуватиметься тільки пропорційно. Тобто в нових тарифах населення половину коштів знову віддаватиме тепловикам «за щось». І ще не факт, що після цього останні, користуючись «секретними матеріалами» про рівень оплати послуг для населення, побіжать розраховуватися за газ.

Адже на щось вони таки сподіваються, приростивши заборгованість за газ (разом із пенею та штрафами) до 53 млн. грн. Нагадаю, що входили теплопостачальники в опалювальний сезон із сумою боргу 12 мільйонів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus