КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоград — проти фотополювання на водіїв

0

Це стверджують учасники громадської ініціативи, направленої на повторну правову експертизу Кодексу про адміністративні порушення.

«Нині у Кіровограді поширилася практика приймання постанов у справі про адміністративні порушення навіть без складання протоколів, — розповідає керівник обласної організації Християнсько-демократичної партії України Геннадій Заболотний. — Власники отримують фото їхніх автомобілів, зроблене не спеціальними технічними засобами, що працюють в автоматичному режимі, як цього вимагає пункт шостий статті 258 Кодексу про адміністративні порушення, а фото, зроблені працівниками ДАІ за допомогою цифрових фотоапаратів чи, тим більше, фотокамер мобільних телефонів». Цим, на думку пана Заболотного, суттєво порушується кодекс, який, до того ж, було прийнято без ретельної правової експертизи. Статті 258 та 251 Кодексу про адміністративні порушення не дозволяють працівникам Державної автоінспекції України фіксувати порушення правил дорожнього руху таким чином.

«Крім того, на Кіровоградщині постійно трапляються випадки, коли постанови надходять на адресу «порушників» не через три дні, як того вимагає законодавство, а через тиждень і пізніше. У Державтоінспекції Кіровограда мені пояснили, що у ДАІ немає... марок!» — розповідає Геннадій Заболотний. І пропонує кіровоградцям та мешканцям інших міст і областей країни не тільки підтримати ініціативу заборони фотополювання на водіїв, а й вимагати від держави кращого фінансування канцелярських витрат ДАІ.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus