КРОПИВНИЦЬКИЙ

Розвиток в умовах кризи: моделі, технології, досвід

0

Вчора, 24 грудня, в кіровоградській міській раді відбулося засідання круглого столу “Розвиток в умовах кризи: моделі, технології, досвід”. До діалогу були запрошені керівники провідних підприємств Кіровограда, представники громадських організацій та місцевої влади, а також науковці.

В процесі бесіди були обговорені та сформульовані проблеми і розвитку підприємств на сьогоднішній день. Так, нині найтяжче працювати підприємствам машинобудівної галузі, продукція яких була орієнтована на експорт.

Із 64 бюджетоутворюючих підприємств Кіровограда більш-менш стабільно працюють лише 49. А люди стабільно залишаються без роботи. І це при тому, що більшість сімей середнього достатку має кредитні зобов`язання.

Тож, сьогодні неабияк гостро стоїть питання, як достойно вийти з цієї економічної кризи, не втративши попередніх здобутків.

Сергій Бедзай, начальник міського центру зайнятості Кіровограда під час зустрічі відмітив, що нині в Кіровограді налічується 162 тисячі працездатного населення, з них 40 тисяч осіб, які знаходяться в тіні. Ще 6 тис. цього року отримали вищу освіту і невідомо, яка їхня доля. І це при тому, що робітничі спеціальності все ще залишаються не затребуваними.

А тим часом, в службі зайнятості числяться люди, які, за словами Сергія Бедзая, є баластом. Їх не влаштовує запропонована робота, оскільки на підприємства вони йти не бажають. “Центр зайнятості – це не благодійна організація, що займається спонсорством”, - наголосив наприкінці свого виступу пан Бедзай.

В свою думку з приводу економічної кризи висловив і Олександр Саінсус, голова наглядової ради ВАТ “Червона зірка”. “В нашій країні до цих пір ніхто палець об палець не вдарив, щоб якось вийти з цієї ситуації, - розпочав пан Саінсус. – Зрозуміло, на світову кризу ми вплинути не зможемо, але боротися і відроджуватися треба”. Він також відмітив, що кіровоградському регіону, звичайно, не вдасться ізолюватися від економіки держави, тому малому і середньому бізнесу вкрай необхідна підтримка місцевої влади. На думку Олександра Саінсуса кіровоградський регіон однозначно повинен жорстко вимагати зміни законодавства.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus