КРОПИВНИЦЬКИЙ

“Шоу” на Бєляєвському водоймищі

0

У місті Кіровограді на вулиці Бєляєва є ставок, що утворився в результаті спорудження дамби. На даний час вхідний отвір стічної труби дамби забито сміттям, яке сюди викидають жителі мікрорайону. Через це в період активних опадів вода не встигає стікати з водоймища, воно може розлитися й підтопити навколишні будинки.

Навесні жителі мікрорайону звернулися до міської влади, щоб допомогла очистити трубу в зазначеній водоймі. Але тільки у вересні можновладці почали щось робити. До водоймища з`їхалися керівники різних служб: МНС (пожежники й водолаз), спецінспекції, служб, які займаються благоустроєм міста.

І тут почалося шоу, на яке запросили кореспондентів місцевої преси й телебачення. Було імітовано бурхливу діяльність, вивезли машину скатів, які назбирали біля берега.

Водолаз, вдягнувши водолазний костюм, зайшов біля берега у воду по коліна, після чого пожежники мили його зі шланга (ось для чого потрібна була пожежна машина). Так нічого і не зробивши, усі роз`їхалися. Місцеві жителі казали, що потрібно прочистити стічну трубу, на що в місцевому бюджеті було закладено кругленьку суму. Але труба так і лишилася забитою. Зате місцеве телебачення показало, як наша влада потурбувалася про жителів міста та перетворила ставок мало не на рай.

Так і хотілося сказати владі велике спасибі. А до вхідного отвору стічної труби так ніхто й не наблизився.

Якщо міська влада неспроможна виконати таке просте завдання, то що можна казати про більш серйозні речі. У даному випадку не можна казати тільки про її безпорадність. Очевидно, всі ці шоу тільки привід для виділення грошей на певну роботу, які потім осідають у чиїхось кишенях. Таких прикладів можна навести багато.

Виникає запитання: навіщо така влада, яка начебто бореться за добробут жителів міста, робить добрі справи, а результат один – не зроблено нічого, гроші зникли, керівники міста звітують про шалені успіхи. Чи не час громаді поперти таких горе-керівників і не допускати їх на гарматний постріл до влади?

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus