КРОПИВНИЦЬКИЙ

В Кіровоградську обласну лікарню повернуто викрадені частини комп`ютерного томографа

0

В Кіровоградську обласну лікарню було повернуто комплектуючі частини комп`ютерного томографа, які кілька тижнів тому були викрадені. Нагадаємо, що крадіжка була скоєна під ранок. Крадії пробралися до кабінету, де стояв медичний апарат через вікно. Деякі деталі були обережно від`єднані, а у деяких просто перерізаний провід.

Після оперативної роботи правоохоронців всі деталі було знайдено і повернуто у лікарню. Як з`ясувалося, крадіжку скоїли наркозалежні особи, які встигли перепродати апаратуру за досить незначну, в порівнянні зі справжньою ціною, суму (кілька тисяч гривень). Міліції вдалося знайти людину, яка придбала ці комплектуючі частини, але одразу погодилася повернути їх у лікарню.

Стосовно ж крадіїв, то для них це не перший злочин, раніше вони вже мали проблеми із законом, а на виручені від продажу кошти купували наркотики.

Микола Шевчук, головний лікар Кіровоградської обласної лікарні запевнив, що за тиждень знайдені комплектуючі частини будуть під`єднані до томографа і він почне працювати у звичному режимі. На щастя, карти пам`яті у викрадених частинах залишилися неушкодженими і вся найцінніша інформація про стан здоров`я пацієнтів повернулася до лікарів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus