КРОПИВНИЦЬКИЙ

Сестри Тельнюк та «Кому вниз» запрошують «залишити ієрогліф» на їхніх душах

0

Одинадцятого грудня о 15.00 у державній льотній академії України відбудеться концерт проекту «Вітер століть: подих української поезії у рок-музиці», який охопив сім українських міст: Кіровоград, Кривий Ріг, Херсон, Одеса, Суми, Харків і Дніпропетровськ.

Мистецька акція “Вітер століть”, ініціатором якої є рок-гурт “ТЕЛЬНЮК: Сестри”, покликана познайомити українську молодь та студентство із класичною українською поезією у новому музичному вияві, цим самим довести її актуальність та сучасність для українського суспільства, зокрема молодіжної аудиторії.

Організатори проголошують, що в умовах не надто високого рівня сучасної музики, на жаль, усю модель поетичного слова спотворено і фактично знищено. Тому звернення до високих і найкращих зразків української поезії є необхідним. А музична стилістика класичного року є саме тією формою, що повинна стати близькою та зрозумілою сучасній молодій людині. Українські рок-гурти “ТЕЛЬНЮК: Сестри” та “КОМУ ВНИЗ” вже давно та плідно працюють саме в цьому напрямку. Музичне життя, яке вони подарували відомим ще зі школи віршам: “Суботів” Тараса Шевченка чи “Досадонька” Лесі Українки, “Ворони” Олександра Олеся чи “Назавжди” Богдана-Ігоря Антонича, - по-новому торкнулося сердець української молоді. Вона почала не лише співати, а й відкривати для себе все нові грані класичної й сучасної української поезії.

Власне, у цьому усі небайдужі кіровоградці зможуть переконатися наступного четверга. До того ж організатори обіцяють й живе спілкування з учасниками акції, яке відбуватиметься безпосередньо після концерту. Також бажаючим буде запропоновано залишити так само віршований відгук на афішах проекту, і таким чином, за влучним висловом Галини Тельнюк, «залишити ієрогліф» на їхніх душах. Можливо, найкращі з цих «афішних» віршів згодом будуть опубліковані. Тож, готуйте вірші і запитання – і до зустрічі на концерті!

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus