КРОПИВНИЦЬКИЙ

Мистецтво допомагає долати хворобу

0

Інвалідність – не привід замикатися у собі та опускати руки – вважає юний художник з Кіровограда Артем Небесний. Свою хворобу йому допомогло подолати мистецтво. Результатом боротьби з недугою стала виставка творів молодого художника у картинній галереї Петра Оссовського.

У чотири роки Артему Небесному ставлять діагноз – двостороннє руйнування тазостегнових суглобів. А це значить, що рухатися хлопчик не може. Наступні п`ять років він разом з мамою провів в
Євпаторії, де лікувався у санаторії для дітей з пошкодженням опорно-рухового апарату. На довгий час єдиною розвагою, прикутого до ліжка Артема, стали малювання та ліплення.

Повернувшись у Кіровоград, мама відводить Артема в художню студію малюнку «Соняшник». Так довгий час хлопчик поєднував лікування та улюблену справу. Художню школу закінчити не вдалося, тому далі вчився за підручниками. Сьогодні, завдяки зусиллям батьків, юний митець веде нормальний для свого віку спосіб життя. Навчається на мистецькому факультеті в педагогічному університеті. Також займається спортом, захоплюється музикою, любить виступати на сцені. Але понад усе цінує життя. Уже шість років, як Артем бере участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах та виставках.

Більшість робіт Артема Небесного оптимістичні. «Лицарський турнір» - це змагання за свою долю, «До зірок» - віра у щасливе майбутнє». Але є твори, які викликають протилежні почуття. Одна з них «Глухий кут». У ній Артем зобразив одинокого інваліда, який повністю зневірився у своєму майбутньому. Що ж до мрій Артема, то у нього їх декілька: навчатися ювелірній справі та побувати в Барселоні, аби на власні очі побачити стиль бароко. А ще хоче відвідати найкрасивіші куточки світу. Свої враження мріє відтворити на папері.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus