КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградська «Зірка» увійшла у трійку лідерів

0

В останньому у цьому році - 21 турі першості України з футболу серед команд групи «Б» другої ліги - Кіровоградська «Зірка» переграла на виїзді ФК «Шахтар-3» з Донецька з рахунком 1:0. На 92 хвилині матчу гол у ворота донеччан з пенальті забив Сергій Яковенко.

Зараз ФК «Зірка»посідає третє місце у турнірній таблиці і має у своєму активі 41очко. Відставання від лідера – Дніпродзержинської «Сталі» складає лише 5 очок. «Таким чином мета, поставлена Президентом футбольного клубу «Зірка» Миколою Онулом на даному етапі виконана» - переконаний головний тренер Ігор Жабченко. Підсумовуючи першу половину цього сезону, він підкреслив, що зібрана за дуже короткий термін – всього п»ятнадцять днів - команда, в цілому, показала хорошу гру. Гравцям, зібраним з різних команд, де були інші вимоги, необхідний був час для зіграності. Тому то на початку сезону було ряд прикрих поразок, особливо у домашніх матчах. Відчувалося банальне хвилювання гравців, а подекуди не вистачало майстерності у вирішальних моментах. Тому було здійснено заміну деяких гравців, удосконалено методику тренувань. Такі зміни пішли на користь – з 9 туру цілих сім турів поспіль у «Зірки» тривала безпрограшна серія. Далі гра дещо вирівнялася і впевнені перемоги, хоча і з мінімальним рахунком, поступово вивели команду на третє місце.

«Зимове міжсезоння стане для команди періодом кардинальних змін» - заявив Ігор Жабченко. Для вирішення головного завдання – виходу до першої ліги необхідно підсилити усі лінії гри. Тому за час зимових тренувальних зборів команда повинна якісно зміцнитися, щоб показати своїм вболівальникам наступного року справжню видовищну гру.