КРОПИВНИЦЬКИЙ

Чужими руками

0

Чужими руками

Українська влада поклала на міцні плечі своїх співвітчизників ще один тягар. Цього разу – у вигляді плати за виготовлення бланків закордонних паспортів і незрозумілої 25-відсоткової «надбавки».

Вартість оформлення закордонного паспорта зросла на 150 гривень. Тепер за нетерміновий закордонний паспорт із страховкою треба викласти 500 гривень, без страховки – 400 з лишком. Терміновий обійдеться ще дорожче. Логіка кабінету міністрів проста, як суспільна діяльність неандертальця: немає грошей у бюджеті – треба витрусити їх із кишень співвітчизників.

Подорожчання закріплене постановою уряду №65 від 28 січня 2009 року. У ній чітко вказано: «Під час надання послуг з оформлення проїзного документа дитини, посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземних громадян та осіб без громадянства і паспорта громадянина України для виїзду за кордон справляється плата у розмірі вартості бланка та надбавки в сумі 25 відсотків такої вартості, яка спрямовується як власні надходження, що використовуються відповідно до законодавства».

Що це за «надбавка» і за які заслуги вона сплачується, уряд розтлумачувати не став.

При цьому очікувати поліпшення роботи «ОВІРів» не доводиться. У відділі громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у Кіровоградській області «Кіровоград.proUA.com» пояснили, що, крім вартості паспорту, нічого не змінилося.

«Термін оформлення закордонного паспорту лишився таким же – 35 календарних днів, – розповіли у ВГІРФО. – Треба надати український паспорт та ідентифікаційний код. Якщо громадянин має право на пільги – документи, які це підтверджують».

У 2007 році стараннями тодішнього кабміну на чолі з Віктором Януковичем українців порадували довжелезними чергами за закордонними паспортами. Юлія Тимошенко придумала подорожчання. Так, у щоденних клопотах, і викристалізовується стиль роботи вітчизняних можновладців: вирішувати державні проблеми руками «пересічних» громадян.

Фото з http://novynar.img.com.ua/

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus