КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді подуділи клаксонами

0

У Кіровограді подуділи клаксонами

Акція протесту кіровоградських автомобілістів пройшла мирно і марно.

– Ви на мене не кричіть, я ж спокійно з вами говорю, – сонним голосом звертається заступник начальника УМВС в області Віктор Поперешніченко до одного з організаторів акції Ігоря Давидова.

– А я не кричу на вас! – вигукує Давидов. – Не кричу! Все це обман і брехня, що ви тут говорите. Ми вимагаємо перегляду законодавства, це антинародні закони. І не треба зривати нам акцію.

Приїзд Поперешніченка на місце збору пікетувальників – зупинку «Лісопаркова» на околиці Кіровограда – лише додає автомобілістам азарту.

– Я виїжджаю на ДТП, коли там більше трьох трупів… – намагається продовжити думку зам начальника міліції, але йому не дають цього зробити.

– Причому тут трупи?! – чується з натовпу, що тісно обступив Поперешніченка. – Ми вам не про трупи тут розказуємо.

– Давайте наводити порядок на дорогах, – гне своєї міліціонер.

– Давайте не будемо забалакувати ситуацію, – в тон йому відповідає Давидов. – Міліція сама порушує свої інструкції. Все, по машинах, ми виїжджаємо!

Колона з більше сотні автомобілів починає поволі рухатися вулицею Короленка в напрямку аеропорту. Серед машин – і старезна «Волга», яка навряд чи добереться аж до обласного ДАІ, і навіть вантажівка «Манн» з великим транспарантом «Акція протесту» під лобовим склом. Дорогою між протестувальниками затісуються маршрутки та «ліві» авто.

Раз-по-зраз учасники акції натискають на клаксони – і в повітрі роздається страшна какофонія з різних сигналів. Зустрічні водії посміхаються і теж сигналять, а перехожі зупиняються, щоб подивитися, що ж там таке відбувається.

Вже у центрі, на перехресті Карла Маркса і Шевченка, друга половина колони гальмує – поперек вулиці стоїть ДАІ-шний автомобіль, а біля нього нудяться двоє працівників ДАІ.

– Вас хто сюди прислав? – нервує Давидов, вийшовши зі свого авто. – Чия вказівка?

ДАІ-шники мовчки переминаються з ноги на ногу.

– Хто ви, представтесь, – приєднується до Давидова його дружина Тетяна.

ДАІ-шники називаються, але говорити, за чиїм розпорядженням вони тут стоять, не хочуть. Тоді Давидов бере регулювання руху на себе.

– Давай, давай! – махає він рукою своїм колегам по акції. – Проїжджайте по одному!
 
Колона поволі протискується між ДАІ-шним автомобілем і тротуаром.

Завершальна частина акції – мітинг – відбувається на стоянці біля будівлі Управління ДАІ в області. Давидов добирається туди, коли більшість уже зібралася. Схожа на трофейну «Волга» вже акуратно припаркована біля в’їзду на стоянку. Поперешніченко теж тут.

Вимоги водіїв нехитрі. Вони хочуть, аби штрафи за порушення ПДР зменшилися.

– Ми просили вас передати наші вимоги у міністерство і Верховну Раду, – звертається за допомогою рупора до Поперешніченка Давидов. – Ви це зробили?

Аж тепер замові начміліції, нарешті, вдається трохи заспокоїти пікетувальників.

– Давайте своїх п’ятьох представників, ми зайдемо всередину і поспілкуємося, – пропонує він, послухавши водіїв і скориставшись їхнім рупором.

Після недовгих дебатів учасники акції погоджуються і їхні представники на чолі з Давидовим заходять у приміщення УДАІ. Хвилин через десять Давидов з’являється на порозі.

– Вирішили створити робочу групу, завтра перше засідання, – коротко рапортує він пікетувальникам. – У кого є які питання, записуйте, будемо завтра розглядати.

Учасники акції починають розходитися до своїх автомобілів. Машини, які виїжджають зі стоянки, міліція знімає на відеокамеру – так, щоб було видно номерні знаки.

– Приберіть камеру, – просить Давидов.

Оператор із камерою відходить убік. Протестувальники роз’їжджаються хто куди. Завтра робоча група спробує щось вирішити. Що вона може вирішити взагалі – точно поки не знають ані учасники акції, ані міліція.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus