КРОПИВНИЦЬКИЙ

Згадати не все

0

Згадати не все

До кількох активних учасників історії довкола підвищення вартості проїзду у кіровоградських маршрутках раптово почала повертатися пам’ять. Незважаючи на несподіваність і вибірковість приступів, стан пацієнтів стабільний.

Важко сказати, які саме препарати для покращення пам’яті приймають герої цього матеріалу, але результати вражають. На світ божий з’являються найменші деталі і подробиці, сховані до того десь у лабіринтах підсвідомості. Правда, лише ті, які потрібні самим героям.

Першим сьогодні прозрів мер Кіровограда Володимир Пузаков. На вранішній нараді він раптом пригадав, що повинен хоч якось реагувати на ситуацію з перевезеннями – і звільнив з роботи першого заступника начальника департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Василя Білобородова. «Я їхав сьогодні на роботу, дивився у вікно – мені соромно було їхати на роботу», – сказав мер, натякаючи на довжелезні черги кіровоградців на зупинках.

Ще одним наслідком вибіркового повернення пам’яті до Пузакова стало те, що він дав доручення управлінню транспорту підготувати листи на розірвання договорів до перевізників, які сьогодні саботували виїзд на маршрути.

На жаль, меру не вдалося пригадати, що маршрутники возять пасажирів по 1,75 гривні вже тиждень. Так само у глибині його душі лишилася згадка про те, що протест прокурора бажано виконати.

На позачерговому засідання міськвиконкому, яке трапилося вже після обіду, фактів вибіркового прозріння зафіксовано декілька.

Першим радістю поділився голова Кіровоградського обласного представництва Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Микола Маслов. Виявляється, він відкликав із прокуратури власноруч підписаний висновок про те, що рішення виконкому щодо зростання тарифу є регуляторним актом. Згадав, що щось там не так.

– Я спочатку підписав висновок, а потім відкликав його, щоб розібратися. Так ось, цей документ (рішення про тариф – авт.) не має ознак регуляторного акту, – сказав Маслов.

Далі пам’ять частково повернулася до члену виконкому Григорія Давидова.

– Ті розрахунки, на яких ґрунтуються висновки Держінспекції з цін і Антимонопольного комітету – застарілі, – заявив Давидов. – Пам’ятаєте, ми вже відхиляли ті розрахунки?

Цікаво лише, хто ці застарілі розрахунки Антимонопольному комітету і Держінспекції надав і має тепер нести відповідальність. Про це згадати не вдалося.

Останнім, хто сьогодні повернув частинку втраченої у напруженій роботі на благо міста і городян пам’яті, став Директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міськради Микола Цуканов.

– Ми погодили тимчасовий тариф у 1,50 гривні з усіма перевізниками, – сказав він. – Якщо хтось продовжуватиме вимагати з пасажирів 1,75 гривні чи не виїжджатиме на маршрут – ми будемо розглядати питання про розірвання договору з таким перевізником.

Прикро, але Цуканову поки не пригадується те, що на маршрути не повиїжджали вже сьогодні зранку.

Стабільний стан членів міськвиконкому яскраво засвідчило голосування. Всі вони чітко і злагоджено проголосували за тимчасовий тариф у 1,50 гривні. При цьому, правда, зовсім забули, що протест прокурора й досі діє

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus