КРОПИВНИЦЬКИЙ

До Кіровоградського міськвиконкому дійшло

0

До Кіровоградського міськвиконкому дійшло

Кіровоградський міськвиконком витратив сьогодні дві години, щоб дійти до геніального висновку: протест прокурора треба виконувати.

Сьогоднішнє позачергове засідання міськвиконкому знову продемонструвало стару істину: Кіровоградом керують геніальні, принципові й абсолютно незаангажовані бізнесом люди. Прозорі, як сльоза, і чесні, як злодій на сповіді. Лише дві години знадобилося їм, щоб вчитатися у статтю 21 Закону України «Про прокуратуру» і зрозуміти: нічого не поробиш, треба повертати старий тариф на проїзд у маршрутних таксі.

– Ситуація серйозна і складна, – почав засідання мер Володимир Пузаков. – Я зібрав вас, щоб розібратися із ситуацією, яка склалася після засідання міськвиконкому, на якому ми прийняли рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках. Що тепер робити?

Що робити, точно знав виконавчий директор фірми-перевізника «Олікс» Олексій Харченко.

– Ми вже два роки слізно просимо підняти тариф, – здалеку почав він. – Надаємо всі розрахунки.

Якраз у цей момент до зали засідань зайшов прокурор Кіровограда Олександр Бабіков.

– Доброго дня! – привітався прокурор і посміхнувся. Обличчя перевізників спохмурніли. Тим часом Харченко продовжив розвивати свою думку:

– У мене з 32-х автомобілів 12 стоять – немає за що ремонтувати. Люди зарплату не отримують. Кіровоград – єдине місто в Україні, де всі пільгові категорії їздять безплатно. У всіх містах тариф уже піднявся…

Інший транспортник, Олександр Варванський, запропонував своє бачення виходу із ситуації:

– Пропоную створити круглий стіл і розібратися, наскільки правомірним є протест прокурора. Я не розумію такого ставлення до перевізників…

Власникам маршруток заперечив голова міської ветеранської організації Кіровограда Віталій Вієвський.

– Ми розуміємо перевізників, – сказав він. – Але ми поставили умови: вартість підвищується разом із зростанням якості обслуговування. А якість обслуговування не те що не зросла, а знизилася. Ветеранів викидають із маршруток.

Приблизно в такому руслі дискусія тривала ще майже дві години. Сторони сперечалися, намагалися щось одне одному довести і всіляко демонстрували свою готовність захищати простих городян. Член міськвиконкому Григорій Давидов (його фірма проводила аудит, згідно якого і підвищився проїзд) узагалі назвав рішення про зростання вартості проїзду «жестом доброї волі» і «соціальним партнерством».

Великомудрі балачки припинив прокурор міста Олександр Бабіков. Якщо звести його виступ до кількох слів, то вийде приблизно таке: «Протест прокурора є обов’язковим до виконання».

Крапку у філософських дебатах про законність і незаконність, економічну доцільність і необґрунтованість поставив мер Володимир Пузаков.

– Як зазначив прокурор Олександр Бабіков, голосувати з цього приводу необов’язково. Тому я даю від свого імені доручення департаменту транспорту терміново вжити заходів з виконання протесту і припису прокурора, — сказав міський голова.

– Якщо перекласти це людською мовою, то поки лишається старий тариф – гривня двадцять п’ять, – пояснив секретар міськради Руслан Мишериченко.

Відтак після двох годин напруженої роботи на благо мешканців Кіровограда міськвиконком дійшов до висновку: протест прокурора є обов’язковим до виконання. Саме це і записано у статті 21 Закону України «Про прокуратуру».

Фото з сайту «Весь Кіровоград»

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus