КРОПИВНИЦЬКИЙ

Коси, коса, поки роса

0

Коси, коса, поки роса

Кіровоградські перевізники зробили вигляд, що позов прокуратури до суду стосовно підвищення тарифів їх не стосується, і виїхали на маршрути з ціною 1,75 гривні за поїздку.

Події довкола підвищення вартості проїзду у кіровоградських маршрутках розгорталися таким чином.

27 січня міськвиконком прийняв рішення про підвищення тарифу на проїзд у маршрутних таксі з 1,25 до 1,75 гривні. Зростання вартості ініціювали перевізники, мотивуючи його тим, що колишній тариф не повністю покривав їх витрати. Під час обговорення нововведення вони відзначали, що в 2008 році значно подорожчали складники собівартості тарифів, підвищилася вартість енергоносіїв, зросла мінімальна заробітна плата тощо.

29 січня міська рада з подачі фракції БЮТ спробувала відмінити це рішення виконкому, однак не змогла. «За» проголосували 35 депутатів.

Вранці 10 лютого голосування на сесії міськради повторилося. Цього разу «за» підняли руки 32 обранці.

10-го ж лютого, але вже після обіду, прокуратура Кіровограда призупинила дію рішення міськвиконкому про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до 1,75 гривні, подавши позов щодо його скасування до окружного адмінсуду області. Зростання вартості проїзду у маршрутках, допоки позов прокурора не розгляне суд, призупинено. До того продовжуватиме діяти старий тариф − 1,25 гривні.

11 лютого пасажири кіровоградських маршруток почали платити за проїзд 1,75 гривні. При цьому у деяких маршрутках на вимогу водії дають два квитки, у яких зазначено ціни – 1,25 і 0,5 гривні. «Найпросунутіші» уже мають талончики на 1,75 гривні.

В автомобільному господарстві Кіровоградської облради, яке, зокрема, обслуговує маршрут №7, «Кіровоград.proUA.com» пояснили, що не отримали від департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв`язку міської ради – замовника перевезень – ніякого документу про відміну підвищення вартості проїзду.

– Замовником перевезень у нас виступає департамент розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв`язку, – сказав начальник автобази облради Анатолій Бондар. – Тобто у мене як у перевізника є замовник, який і виставляє мені вартість. Я чув учора про позов прокуратури до суду, але в додатку до нашого договору із замовником записана ціна у 1,75 гривні. Рішення замовника про скасування підвищення вартості проїзду я не отримував.

В управлінні споживчого ринку, транспорту та зв’язку міської ради – своя логіка: якщо суд нічого не відмінив, значить треба платити по 1,75 гривні.

– У нас немає ніяких документів про скасування рішення міськвиконкому про підвищення вартості проїзду, – розповіли «Кіровоград.proUA.com» в управлінні. – На сьогодні рішення суду про скасування зростання вартості немає.

Натомість прокурор Кіровограда Олександр Бабіков вважає, що пасажири мають стояти на своєму і розкошелюватися лише на 1,25 гривні.

– У випадку виявлення порушень перевізник буде викликатися до прокуратури, де йому вручатиметься припис про скоєне порушення. До рішення суду діє старий тариф. Тому громадяни мають стояти на своєму і плати гривню двадцять п’ять, – наголосив Бабіков.

За даними «Кіровоград.proUA.com», депутати міської ради на наступній сесії знову спробують повернути стару ціну. Ну а поки прокуратура протестує, а обранці думають, перевізники косять гроші.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus