КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ющенко, сорочка і блокнот

0

Ющенко, сорочка і блокнот

Президент Віктор Ющенко не приїхав сьогодні до Кіровограду через «погані погодні умови». У київських аеропортах стверджують, що «нельотної погоди» сьогодні не було.

До приїзду Президента у Кіровоград готувалися всі. Кожен, звісно, у межах свого бюджету. У місті навіть трохи підремонтували одну з вулиць і поліпшили там про всяк випадок освітлення – Віктор Ющенко, як відомо, великий любитель запізнюватися. Кореспондент «Кіровоград.proUA.com» одягнув випрасувану сорочку і придбав собі новий блокнот. А Ющенко не приїхав.

Першим серед місцевих ЗМІ цю радісну для чиновників новину повідомив «Кіровоград.proUA.com». За інформацією прес-служби глави держави, Віктор Андрійович пішов на церемонію прощання з письменником Павлом Загребельним. Трохи пізніше ми взнали, що замість Президента приїде заступник голови його секретаріату Роман Безсмертний. Губернатори кількох областей України, які зібралися у сесійній залі Кіровоградської ОДА на всеукраїнську нараду з питань заборгованості у виплаті зарплат, полегшено зітхнули, а біля входу в облдержадміністрацію не стали тулити рамку з металошукачем.

Безсмертний сходу пояснив причину своєї появи:

– Віктор Ющенко не зміг прибути сьогодні через несприятливі погодні умови.

Вочевидь, сприятливі погодні умови для Президента і його підлеглих відрізняються якимись таємничими параметрами. Припустима концентрація туману для пересування президентського кортежу і автомобіля заступника голови секретаріату – не однакова. Там, де може так-сяк проїхати авто Безсмертного, Ющенко нізащо не пробереться.

Втім, Президент із цілком зрозумілих міркувань рідко пересувається на такі великі відстані автомобілем. Зазвичай для цього використовується літак: швидше і безпечніше.

Як з’ясував «Кіровоград.proUA.com», зрозумілих простому смертному причин для не вильоту Ющенка з Києва теж не було.

– У нас нормальна погода, всі літають, – відповіли нам у столичному аеропорті «Бориспіль».

У «Жулянах» сказали приблизно те ж саме.

Про наявність альтернативних варіантів у Києві, де б сьогодні зібралися страшні хмари, «Кіровоград.proUA.com» нічого невідомо.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus