КРОПИВНИЦЬКИЙ

«Чорний список»

0

«Чорний список»

Кіровоградські перевізники мусять тремтіти від страху. Міська рада постійно оновлює «чорний список» водіїв маршруток, які грубіянять пасажирам.

Про особливості перевізного хамства «Кіровоград.proUA.com» розповіла начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міськради Алла Шерстньова.

– Найчастіше водії маршруток грубо поводяться із пасажирами пільгових категорій, – каже Шерстньова. – Склалася така ситуація, що компенсацію із бюджету за перевезення таких людей «маршрутники» не отримують, бо договори укладалися вже давно. Торік на хамстві попалося 173 водії.

Нинішнього року, за словами Шерстньової, міська рада почала контролювати стан справ із перевезенням пільговиків жорсткіше.

– Ми порахували випадки, які траплялися торік і повторилися з початку січня, – розповідає начальник відділу захисту прав споживачів. – Таких назбиралося десять. Дев’ятеро з цих десяти водіїв грубили двічі, один – тричі. При цьому до нас надійшло 19 скарг. Якщо люди скаржаться по телефону, то ми просто консультуємо, даємо номер перевізника. А от якщо це вже у письмовому вигляді і не анонімно – тоді рекомендуємо власнику маршрутів застосовувати дієвіше заходи, аніж просто профілактичні бесіди. За нашим списком на сьогодні вже звільнили чотирьох водіїв.

Крім звільнень і профілактики, є й інші методи боротьби.

– Один із скаржників вимагав від директора «Авто-легіону» публічних вибачень, – пояснює Шерстньова. – І бізнесмен вибачився перед ним через одну з місцевих газет. А взагалі при перевірці скарг від споживачів ми іноді виявляємо маршрутки, які їздять без ліцензій. Тоді відповідні листи пишемо до транспортної інспекції, а вони вже перевіряють ліцензії, дозволи тощо.

Втім, за даними відділу захисту прав споживачів, «тремтять від страху» не всі. Окремі водії, отримавши наказ про звільнення чи «останнє китайське попередження» від начальства, переходять на роботу до іншої фірми.

База даних водіїв-грубіянів, за словами Алли Шерстньової, буде враховуватися при проведенні тендерів на перевезення. Перевагу, зрозуміло, надаватимуть тим, хто не потрапив до списку.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus