КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоградські тролейбуси дорожчають

0

Кіровоградські тролейбуси дорожчають

Вартість проїзду у кіровоградських тролейбусах може зрости до однієї гривні за поїздку.

Пасажири кіровоградських тролейбусів очікують на три можливі варіанти.

Варіант перший, оптимістично-фантастичний. Вартість проїзду у тролейбусах не зміниться. Натомість різницю перевізнику – ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» – буде компенсовано із міського бюджету.

Варіант другий, реалістичний. Міськвиконком підвищить вартість проїзду до однієї гривні.

Варіант третій, найгірший. Тролейбуси перестануть виїжджати на маршрути.

– Кожна пільга має бути фінансово компенсована, – вважає директор ТОВ «ЄТК» Олег Плохов. – Місто повинне ці моменти регулювати. Зараз собівартість однієї поїздки у тролейбусі складає близько 1,25 гривні. Ми раніше – з 2004 року – не говорили про підвищення тарифів, і на сьогодні вартість у Кіровограді є найнижчою в Україні. Однак нещодавно все-таки подали на розгляд міськвиконкому документи про подорожчання проїзду до однієї гривні. Відверто кажучи, ми не хочемо піднімати тариф, ми хочемо, щоб місто пішло нам назустріч.

За словами Плохова, субвенції на перевезення пільгових категорій пасажирів, яку підприємство одержує з державного бюджету, не вистачає.

– Торік ми отримали сім мільйонів гривень субвенції, – пояснив директор «ЄТК». – А пільговиків перевезли на дванадцять мільйонів. Щодня наші слюсарі роблять маленьке диво: практично заново складають докупи тролейбуси, які повертаються із маршрутів. Програма ж із закупки нової техніки, передбачена кабінетом міністрів, минулого року, наприклад, не спрацювала. У програмі зазначено, що фінансування закупки нових машин має відбуватися наполовину із держбюджету, наполовину – з місцевого, тобто міського. Але грошей на це місто не знайшло.

Питання про подорожчання проїзду у тролейбусах на міськвиконкомі поки не розглядалося.

– Мені невідомо, чи вивчається питання про підвищення вартості проїзду в електротранспорті, – розповів «Кіровоград.proUA.com» член виконкому Геннадій Заболотний. – Я особисто негативно ставлюся до будь-якого підвищення, тим паче якщо воно економічно необґрунтоване. Про тролейбуси мови поки не йшло. Торік вони (ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» – «Кіровоград.proUA.com») отримали субвенцію з державного бюджету, на цей рік їм передбачено 7 мільйонів гривень. А це живі кошти. Не вмієте ними розпоряджатися – тоді відмовляйтеся від оренди і повертайте підприємство у комунальну власність.

Найближчим часом міська рада Кіровограда вирішить, чи підвищувати проїзд у маршрутних таксі. Наступним пунктом можуть стати тролейбуси.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus