КРОПИВНИЦЬКИЙ

Очевидне-неймовірне

0

Очевидне-неймовірне

Здатність журналістів медіа-групи «Весь Кіровоград» думати точно так само, як їхні колеги з «Кіровоград.proUA.com», викликає щире захоплення.

Є теорія, що мозок кожної людини випромінює думки у вигляді своєрідних радіохвиль. Люди, які вміють «приймати» ці «радіохвилі», називаються телепатами. Один або кілька таких фахівців, незнаних поки широкому загалу, працюють у медіа-групі «Весь Кіровоград».

Для початку – найсвіжіший приклад.

Вчора, 13 січня, «Кіровоград.proUA.com» побачив на офіційному сайті Президента України указ про відзначення 22 мешканців Кіровоградщини державними нагородами з нагоди 70-річчя області. Такі нагородження відбуваються не щодня, тому було вирішено зробити про це новину. Спочатку журналіст «Кіровоград.proUA.com» написав вріз: «Президент України Віктор Ющенко указом № 15/2009 нагородив 22-ох жителів Кіровоградщини орденами, медалями та почесними званнями», зазначивши, що текст документу ми маємо у своєму розпорядженні, а потім просто скопіював текст указу.

Сьогодні сайт «Весь Кіровоград», налаштувавшись на нашу хвилю, написав точно таку саму новину, пославшись при цьому чомусь на прес-службу облдержадміністрації. Певно, невідомий телепат (чи, можливо, ціла група) посоромився зізнатися привселюдно у своїх здібностях.Хто хоче, може за цим посиланням подивитися, як саме повідомляла прес-служба ОДА про цю подію. Очевидно, що екстрасенси з «ВК» прочитали саме наші думки.

Про те, що здатність «Всього Кіровограда» налаштовуватися на хвилю мозкової активності «Кіровоград.proUA.com» існує, свідчать ще щонайменше два випадки.

6 січня на нашому порталі було опубліковано новину про загибель у ДТП працівника ДАІ. Порівняйте її з розміщеною на сайті «Весь Кіровоград» інформацією за 7 січня і знайдіть десять розбіжностей.А 9 січня ми написали про можливе погіршення погодних умов. Того ж дня «Весь Кіровоград» знову здивував телепатією.Ми спробували розібратися у природі цього паранормального явища і зателефонували до медіа-групи «Весь Кіровоград». Через зайву скромність панове не захотіли зізнатися у своїх телепатичних здібностях і пояснили, що саме в такому вигляді прес-релізи надсилали їм відповідні прес-служби. На прохання скинути ці файли на нашу редакційну пошту «ВК» відгукнувся доволі оригінально: мовляв, ми взагалі-то знищуємо їх після публікації, але пошукаємо.

Видно, не знайшли, бо впродовж дня так і не переслали…

Втім, єдність помислів однаковими новинками не обмежується. Переглядаючи сайт «Весь Кіровоград» у пошуках доказів телепатії, ми натрапили на ще одне ноу-хау, яке переконливо свідчить про те, що думаємо ми однаково.

Як і «Кіровоград.proUA.com», «ВК» розуміє, що популярність Інтернет-видання, зокрема серед рекламодавців, напряму залежить від кількості відвідувачів сайту. Однак «Весь Кіровоград» першим додумався до того, що писати про одне й те ж можна кілька разів.

Стрічка новин з «ВК» у напівавтоматичному режимі транслюється на всеукраїнському порталі «Укр.нет», сервісами якого щодня користуються кілька мільйонів людей. Логіка геніальна і проста: більше інформації – більше відвідувачів.

На жаль, етичні норми і нездатність читати чужі думки не дозволяють нам скористатися нововведеннями своїх колег. Тому доведеться просто писати.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus