КРОПИВНИЦЬКИЙ

Акценти Президента

0

Акценти Президента

Щоб Кіровоград потрапив у сферу інтересів Президента Віктора Ющенка, треба завести тут кажанів і заморити їх голодом. Як варіант – холодом.

Віктор Ющенко останнім часом займається Києвом і кажанами. Навіть коаліція його не дуже цікавить – що вже тоді говорити про провінційний Кіровоград чи якісь інші обласні центри.

Отже, спочатку Київ.

5 грудня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що компанія «Київенерго», яка забезпечує теплом і електроенергією столицю, заявляє про обмеження газопостачальними компаніями постачань природного газу теплоцентралям №5 і №6 через відсутність виділених об’ємів палива. 11 грудня «Київенерго» почала відключення від гарячого водопостачання близько 5 тисяч будинків у Києві.

Не будемо переповідати гризню між мером Києва Леонідом Черновецьким і урядом. Ситуацію взяв на особистий контроль Президент Ющенко. 15 грудня теплопостачання у Києві відновилося. Слідом у кранах киян з’явилася гаряча вода.

Сьогодні, 18 грудня, у Міністерстві палива та енергетики відбулася нарада, присвячена проблемі теплопостачання Києва – щоб чогось подібного не повторилося у майбутньому. Головував на зібранні міністр Юрій Продан.

У Кіровограді гарячої води немає вже років із десять – про наради у міністерстві не чутно, Ющенко не втручається і нікому ніяких доручень не дає.

З теплом же у нас взагалі все «закручується» не гірше, ніж у столичному граді. Спершу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» обмежило теплопостачання 20 будинкам 10 грудня – за борги. 3 22 грудня підприємство обіцяє відключити від тепла ще 50 багатоповерхівок. Причина – та ж сама, несвоєчасна сплата за теплопостачання. Серед постраждалих будуть, зрозуміло, і ті, хто справно платить.

Сім десятків будинків – це не 5 тисяч, але ж і Кіровоград – не Київ. Ніхто не ставить під сумнів необхідність забезпечити мешканців столиці теплом і гарячою водою, просто хочеться, щоб ці віяння докотилися і до провінції.

Кажани ж… А що кажани – вони на відміну від кіровоградців відтепер перебувають під опікою глави держави...

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus