КРОПИВНИЦЬКИЙ

Будувати не можна заборонити

0

Будувати не можна заборонити

Сьогодні, 10 грудня, кілька десятків чоловіків хвилин за десять поставили металевий паркан на клумбі поблизу Колгоспного ринку. Приватним підприємцям, які там торгують, оперативність не сподобалася, і вони спробували звалити огорожу.

Після невдалої спроби, яка скінчилася невеликою сутичкою, приватні підприємці із так званого «наметового містечка» перекрили рух вулицею 50 років Жовтня. На місці подій з’явилися співробітники ДАІ, які почали завертати транспорт в об’їзд.

− Тут 187 наметів стоять, − розповіла «Кіровоград.proUA.com» приватний підприємець Надія Іванченко. − Ми щороку платимо до бюджету понад 600 тисяч гривень. Вони ж, Рибалкіни, хочуть тут побудуватися, а нас – вигнати геть. Ми вже і підписи навіть позбирали на свій захист – майже десять тисяч штук, і міський голова Пузаков на нашому боці. І все одно нічого не добилися.

На думку Іванченко, будувати на тому місці нічого не можна.

− Тут проходять комунікації, − каже вона. − Це землі трубопровідного транспорту. До того ж у висновку стосовно оренди Рибалкіними земельної ділянки сказано, що це можливо лише за умови збереження зелених насаджень. А вони вже три дерева спиляли – і решту випиляють.

Сьогоднішній конфлікт поблизу Колгоспного ринку − не перший. 20 жовтня близько десяти молодиків у чорній уніформі без розпізнавальних знаків не дали підприємцям розібрати фундамент, який будівельники звели просто на клумбі.

Тоді розділові знаки у фразі «будувати не можна заборонити» спробував розставити мер Кіровограда Володимир Пузаков. 4 листопада фундамент майбутнього приміщення, згідно розпорядження мера, було прибрано. Проте поіменне голосування на засіданні сесії міськради 6 листопада не принесло бажаного Пузаковим результату. «За» те, щоб відібрати земельну ділянку у Рибалкіних, проголосували менше половини депутатів.

«Наметове містечко» стоїть на тротуарі на підставі угод про оренду, укладених кожним із торговців з комунальним підприємством «Кіровоградські ринки».

Приватний підприємець Наталія Рибалкіна має договір про оренду земельної ділянки площею 200 квадратних метрів на вулиці 50 років Жовтня, підписаний секретарем міської ради Русланом Мишериченком. У договорі, зокрема, вказано номери будинків, навпроти яких знаходиться ділянка: 25 і 23/43. Останнього, за даними підприємців із «наметового містечка», на вулиці 50 років Жовтня не існує взагалі.

Поспілкуватися із подружжям Рибалкіних «Кіровоград.proUA.com» не вдалося. Однак ми готові надати їм слово у будь-який час.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus