КРОПИВНИЦЬКИЙ

Ці руки нічого не набирали

0

Ці руки нічого не набирали

Руки працівників окремих органів влади Кіровоградщини не перетруджуються набиранням текстів для офіційних сайтів.

Якщо судити про діяльність деяких гілок влади в Кіровоградській області за їхніми офіційними веб-сторінками, може скластися враження – певно, помилкове, − що вони (гілки) нічого не роблять. Ну, або працюють вряди-годи, коли до них раптово приходить натхнення.

Наприклад, до того, хто відповідає за наповнення розділу про тендери сайту головного управління економіки Кіровоградської ОДА, натхнення востаннє приходило 7 квітня 2006 року. Саме цим числом датована інформація про проведений тендер. Після того, вочевидь, ніяких закупівель за державний кошт на Кіровоградщині не було.

До автора новини під назвою «Підсумки обласного конкурсу на кращу структуру підтримки і розвитку підприємництва» муза завітала взагалі невідомо коли. Прізвища переможців є, але дати проведення конкурсу не вказано. Чи він відбувся нинішнього року, чи три роки тому – про це точно знають лише його учасники та організатори.

От новини Кіровоградського регіонального центру стандартизації, метрології та сертифікації з’являються на сайті регулярно. 2008 рік: 15 січня, 1 лютого, 4 лютого, 22 лютого, 27 травня, 4 червня, 21 листопада… Судячи з тенденції, наступна має бути вже у 2009-му.

І, нарешті, головний Інтернет-ресурс області – сайт Кіровоградської обласної ради. Флагман, так би мовити. Ми поки не знаємо, у яку суму він обійшовся бюджету, але розробники й ініціатори постаралися на славу.

Чого тільки варта робота зі створення розділу «Сесійна діяльність». Там розміщено базу даних рішень сесій облради. Натискаєш на посилання, скачуєш собі файл і користуєшся – все просто. Правда, у тій базі – тільки назви рішень. «Про затвердження скоригованих тарифів на послуги водопостачання, що надаються ОКВП «Дніпро-Кіровоград», «Про депутатський запит депутата обласної ради Гавриленко О.А.», «Про передачу основних засобів»… Які тарифи, про що запитував депутат Гавриленко, кому і що передали – про це та багато іншого читач має здогадатися сам.

Або список представників засобів масової інформації, акредитованих при Кіровоградській обласній раді п`ятого скликання. У списку є Ігор Крушеницький – він акредитований при облраді від інформагенції «Комівояжер». Спішимо повідомити шановних фахівців зі зв’язків з громадськістю облради, що власник «Комівояжеру» Валентин Панчук зник у невідомому напрямку з Кіровограда ще два роки тому, лишившись винним автору цих рядків 120 гривень. Відтак агенції немає вже два роки, а Ігор Крушеницький зараз відпрацьовує борг свого колишнього шефа у «Кіровоград.proUA.com».

Розділ «ЗМІ про нас» взагалі вражає своєю святою простотою. Щоб не мучитися з текстами, туди просто чіпляють відскановані сторінки місцевих газет. Статті з Інтернет-видань не розміщують − ризикнемо припустити, через те, що монітор не влазить у сканер.

Втім, це добре, що чиновники не надто перетруджуються в Інтернеті. Більше сил лишатиметься на роботу в реальності.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus