КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді хочуть організувати притулок для тварин

0

У Кіровограді хочуть організувати притулок для тварин

Кілька мешканців Кіровограда хочуть створити притулок для бездомних тварин. Міська рада наче й не проти, але особливого ентузіазму поки не виявляє.

Кіровоградська міська громадська організація захисту тварин «БІМ» планує організувати у місті притулок для бездомних тварин. Для цього, крім благодійної допомоги небайдужих городян, треба гроші та згода міської влади виділити земельну ділянку.

− Ми вже були у мера, він обіцяв допомогти, − розповіла «Кіровоград.proUA.com» лідер організації Олена Ерет. − Тож маємо надію, що коли зустрінемося з мером вдруге, вже із свідоцтвом про реєстрацію, то обіцянки не залишаться лише на словах.

За словами Ерет, притулки для бездомних тварин успішно діють у чотирнадцяти обласних центрах України: у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Вінниці, Рівному, Сумах та інших містах.

− Ми розуміємо, що притулок будується не один рік, − каже пані Олена. − Тому спочатку плануємо домогтися того, щоб міська влада припинила винищувати бродячих собак і кішок за допомогою отрути, як це робиться зараз, і почала просто їх стерилізувати. Це значно гуманніший метод. Невже наші тварини-безхатченки винні у тому, що вештаються вулицями нашого міста, а не якогось іншого?! Кіровоград навіть не наблизиться до статусу європейського міста, доки собаки й кішки не матимуть притулку.

До складу організації захисту тварин входить 12 людей. Серед них – студенти, вчителі та бізнесмени. У планах, крім побудови притулку, − створення бази даних бездомних тварин.

Створення притулків для тварин, стерилізація тварин і їх облік, вакцинація від інфекційних захворювань тощо передбачені Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Правда, за даними міськвиконкому, належне виконання усіх положень закону «потягне» з міського бюджету 12 мільйонів гривень, яких поки немає.

Тому міська влада виявляє ентузіазм доволі стримано. Більше дякує і обіцяє подумати. Як сказано у письмовій відповіді Олені Ерет за підписом директора департаменту житлово-комунального господарства міськради Віктора Кухаренка, «міська влада щиро Вам вдячна за піклування та гуманне ставлення до чотириногого друга. При підготовці проекту рішення «Про Порядок утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах» скористаємося Вашими пропозиціями».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus