КРОПИВНИЦЬКИЙ

Новорічна економія

0

Новорічна економія

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков видав розпорядження «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання виконавчих органів міської ради». Розпорядження діятиме до 31 грудня 2008 року.

Як повідомили «Кіровоград.proUA.com» у прес-службі міськради, у 2008 році з міського бюджету не будуть здійснюватись видатки на придбання для виконавчих органів міської ради автотранспорту, меблів, засобів зв’язку та оргтехніки, на ремонт та реконструкцію приміщень, окрім тих, які перебувають у аварійному стані.

Мер також зобов’язав фінансове управління міської ради забезпечити у 2008 році дотримання жорсткого режиму економії коштів місцевих бюджетів, спрямовувати їх передусім на виплату заробітної плати та на розрахунки за спожиті енергоносії в бюджетній сфері, не допускаючи простроченої кредиторської заборгованості.

Крім того, головні розпорядники коштів міського бюджету мають забезпечити економію не менш ніж на 10% потреби у видатках на транспортні послуги, послуги зв’язку, на представницькі витрати та на відрядження, повинні розробити плани заходів з енергозбереження і скоротити витрати на комунальні послуги і споживання енергоносіїв.

Володимир Пузаков дозволив відділу культури і туризму міської ради використовувати бюджетні кошти лише на проведення заходів до державних свят та заборонив здійснювати видатки на друкування продукції, не пов’язаної з безпосереднім виконанням завдань і функцій органів місцевого самоврядування.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus