КРОПИВНИЦЬКИЙ

У Кіровограді боржниками відключатимуть воду

0

У Кіровограді боржниками відключатимуть воду

До радикальних кроків вимушені вдатися водопостачальники Кіровограда. Аби змусити боржників розрахуватися за отримані послуги, вони особисто приходять до їхніх помешкань. Спочатку з письмовими попередженнями.

Щодня, виїжджаючи до найбільш проблемних мікрорайонів міста, у такий спосіб працівники комунального підприємства, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення, закликають боржників сплатити заборговану суму коштів. Кажуть, що цей механізм досить дієвий, і ті, кого налякала можливість відключення води, охоче на місці розраховуються за надані послуги. Після звірення показників лічильника із записами в абонентській книжці та внесення боржником коштів, останньому відразу видається чек про сплату. Однак, коли злісні неплатники не реагують на усні попередження, за справу беруться контролери та бригади з відключення.

За день один контролер обходить понад 60 квартир боржників, залишаючи там письмові попередження про відключення від водопостачання. Проте на них реагують не всі. Цей чоловік кілька місяців не сплачував кошти  водопостачальникам, відмовився це зробити і зараз. За що і потрапив у списки тих, кого можуть відключити від надання послуг. Рідко, проте трапляються випадки, коли після перевірки показників виявляється, що ніякої заборгованості у споживача взагалі не існує.

Комунальники кажуть, що якби всі розраховувалися вчасно, то проблем у підприємства було б значно менше. Проте поки що їм щодня доводиться озброюватися касовими апаратами, талонами про попередження та мегафонами і їхати в гості до недисциплінованих мешканців, які з якихось причин не поспішають платити за отримані послуги.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus