КРОПИВНИЦЬКИЙ

Росте виробництво, ростуть борги

0

Росте виробництво, ростуть борги

Темп розвитку обсягів промислового виробництва по місту за січень-вересень 2008 року порівняно з аналогічним періодом минулого становив 105,8%.

Про це на засіданні міськвиконкому повідомила заступника директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко.

За її інформацією, обсяг реалізованої продукції за січень-вересень становить 2 млрд. 248 тис. грн. і його питома вага в загальному показнику області складає 45, 8 %.

Однак темп росту обсягів виробництва в Кіровограді за цей час у машинобудуванні порівняно з аналогічним періодом минулого року склав лише 97,8%.

Незважаючи на це, на думку заступника директора департаменту, можна зробити висновок, що протягом 9 місяців поточного року вдалося забезпечити позитивний розвиток галузей господарського комплексу міста, про що свідчить приріст за основними показниками соціально-економічного розвитку міста у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Як передбачає Олена Осауленко, в місті очікується збільшення обсягу інвестиції в житлове будівництво, яке становитиме 53,7 млн. грн., і буде введено в експлуатацію 30,8 тис. кв. м  житла, що на 28% більше, ніж за відповідний період минулого року.

На жаль, підкреслила Олена Осауленко, невирішеною проблемою залишається збільшення заборгованості із заробітної плати, погіршення стану підприємств житлово-комунальної сфери, які утримують житловий фонд та надають послуги з тепло-, водопостачання, збільшення податкової заборгованості й недоїмки до Пенсійного фонду, стрімке зростання цін на продовольчі товари.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus