КРОПИВНИЦЬКИЙ

Кіровоград хоче об’єднати поліклініки

0

Кіровоград хоче об’єднати поліклініки

Управління охорони здоров`я міської ради Кіровограда наполягає на створенні «Поліклінічного об`єднання міста Кіровограда».

На цьому наголосила під час прес-конференції начальник управління Любов Пивоварчук, повідомили «Кіровоград.proUA.com» у прес-службі Кіровоградського міськвиконкому.

За словами Пивоварчук, проведений аналіз джерел надходження та порядку використання коштів міського бюджету медичними закладами, засвідчив, що значна частина коштів (до 90, які передбачаються на утримання поліклінік, спрямовуються на потреби стаціонарів.

Окрім цього, вважає Любов Пивоварчук, створення «Поліклінічного об`єднання міста Кіровограда», дасть можливість повною мірою прискорити розвиток денних стаціонарів, здійснювати ефективну профілактику захворювань і диспансеризацію населення, здешевити вартість лікування за рахунок стаціонарозамінювальних технологій, обумовить ефективне використання кадрових резервів та медичного обладнання, зменшить навантаження на спеціалістів.

Передбачається, що з утворенням такого об’єднання здійсниться передача новоствореному комунальному закладу функцій амбулаторно-поліклінічної допомоги від 1-ої, 3-ої міських лікарень та Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Жіночі консультації при цьому залишаються при пологових будинках, відзначила Любов Пивоварчук.

Вона також зауважила, що одна поліклініка буде виконувати роль базової, а інші діятимуть в амбулаторно-поліклінічному режимі, що дозволить зекономити близько 300 тисяч гривень на рік.

При цьому, звернула увагу начальник управління, всупереч чуткам, жоден спеціаліст у закладах охорони здоров’я звільнений не буде, мережа лікувально профілактичних закладів зменшиться, як не буде і зняте з балансу управління охорони здоров’я жодне приміщення.

Як повідомлялося раніше, у жовтні міська рада Кіровограда прийняла рішення про створення комунального підприємства «Поліклінічне об`єднання міста Кіровограда».

Пізніше органами прокуратури рішення було опротестоване (з посиланням на ст. 49 Конституції України, відповідно до якої існуюча мережа державних і комунальних закладів не може бути скорочена), однак рада не підтримала протест. Наразі прокуратура обласного центру з цього приводу позивається із міськрадою в суді.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus