КРОПИВНИЦЬКИЙ

Маршрутки по 1,5 гривні

0

Маршрутки по 1,5 гривні

Кіровоградські перевізники хочуть підвищити плату за проїзд у міських маршрутних таксі до 1,5 гривні. Міськвиконком наче і не проти, але поки не підтримує ці спроби.

За словами генерального директора ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» Геннадія Осетрова, з квітня нинішнього року (коли тариф на проїзд збільшили до 1,25 гривні) значно подорожчали складові собівартості послуг: зросла ціна на запчастини, енергоносії, збільшилася мінімальна заробітна плата, подорожчали комунальні послуги.

Перевізники запевняють, що насправді собівартість послуги в багатьох із них ще вища (до 2 гривень), однак у жодного − менше 1,51 гривні. При цьому, кажуть вони, розрахунки абсолютно прозорі, і з ними може ознайомитися будь-хто. Дехто вважає, що підстав для збільшення вартості проїзду немає, оскільки бензин навіть подешевшав, однак перевізники стверджують, що більшість із них користується метаном, а ось на нього ціни значно зросли.

На засіданні міськвиконкому прозвучала інформація, що в більшості обласних центрів вартість проїзду у маршрутках становить саме 1,5 гривні. Серед них − Житомир, Черкаси, Хмельницький, Херсон, Полтава, причому в окремих із них зараз розглядається питання про збільшення тарифу, а в Луганську взагалі справа дійшла до страйку перевізників.

Заступник міського голови − директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Микола Цуканов підкреслив, що збільшення тарифів − крок непопулярний, однак він просто необхідний.

− Днями ми провели серйозну нараду з перевізниками, − сказав Микола Цуканов. − На ній ішлося про те, що, як тільки з 17 листопада значно збільшили розмір штрафів за порушення Правил дорожнього руху та заборонили перевозити стоячих пасажирів, збільшилася кількість скарг на те, що деякі водії автобусів, які обслуговують маршрути загального користування, відмовляються безкоштовно перевозити пільгові категорії громадян. Ми наголосили на тому, що це − неприпустимо, такі обмеження не передбачені діючим законодавством України, і висунули сувору вимогу провести серед водіїв відповідну роз’яснювальну роботу та забезпечити безумовне виконання умов договорів на перевезення пасажирів в частині зобов’язань щодо перевезення пільгових категорій пасажирів. І це дало позитивний результат − кількість скарг зменшилася. Водночас, якщо тариф ми не підвищимо, маршрутки просто найближчим часом зупиняться.

Проти підвищення тарифів під час розгляду цього питання не виступив ніхто. Проте кілька членів виконкому висловили побажання здійснити перевірку розрахунків нового тарифу і доручили цю процедуру своєму колезі економісту Григорію Давидову.

Під час голосування за збільшення вартості проїзду проголосували лише чотири особи, отже рішення не набрало більшості голосів.

За матеріалами прес-служби Кіровоградської міськради

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

Архів

kirovograd.comments.ua

block2

kirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus